Raamat „Leegitseval piiril“ ilmub trükist 20-ndaks augustiks 2012

Eesti Kodukaitse Ajaloo Seltsi juhatuse liikmete kolonel Henn Karitsa, -ja Aadu Jõgiaasa kirjutatud raamat: Leegitseval piiril“ käsitleb detailselt sündmusi ajavahemikus mai 1990 kuni august 1991.

Paljud endised kodukaitsjad, piirivalvurid, kaitseväelased, politseinikud jt taasiseseisvumise sündmustes osalenud leiavad ennast selle raamatu kaante vahelt. Teoses esineb ligi 5000 isiku nimi ja ca 150 ajaloolist fotot.

Raamatut on võimalik ka ette tellida näidates ülekandel soovitud eksemplaride arvu ja kandes nende maksumuse (10 eurot eksemplar) seltsi arvele ning saates oma kontaktandmed (telefoni nr või e-posti aadress) ja tellitud eksemplaride arvu e-posti aadressile: kodukaitse@gmail.com Ülekande tegemisel kirjutate selgituse lahtrisse näit.: „Vabaduse teel 5 eks“ ja kannate üle 50 eurot või tehes vaid annetuse kirjutate lihtsalt märksõna: „Vabaduse teel“.

Kõik ettetellijad saavad raamatud autorite poolt allkirjastatuna, annetuse tegijad ühe või soovil rohkem eksemplare autorite pühendusega.

Ootame endiselt ka annetusi! Annetuse palume teha Eesti Kodukaitse Ajaloo Selts MTÜ nimele, a/a nr 10220123745012, märksõnaga: „Vabaduse teel”.

Sügav tänu neile, kes raamatu ilmumist on juba toetanud ja ette ka neile, kes seda veel teha ei ole jõudnud, kuid lähiajal teevad!

Eesti Kodukaitse Ajaloo Selts

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.